Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Solnica - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

11 000 000 zł1 050 m² 10 476,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta inwestycyjna tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelowo-wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł50,55 m² 22 650,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament z narożnym balkonem w Stegna Park 450m od plaży Wyjątkowa lokalizacja: przyroda i relaks na wyciągnięcie ręki Apartament położony jest w samym sercu Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,87 m² 13 151,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta: na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Bema 5b w Elblągu, na 4. piętrze w budynku z windą. Lokal o powierzchni 50,87.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł99,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Warszawskich usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 99,80 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

313 250 zł1 253 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł133,80 m² 2 989,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: centrum, tętniące życiem blisko dworca pkp i pks w otoczeniu kompleksów handlowo - usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł39 048 m² 204,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2 działki usługowe, objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z szerokim wachlarzem możliwości zabudowy- od produkcji i przemysłu lekkiego, przez magazyny, chłodnie, pakownie,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 137 m² 102,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2137 m2 w Orłowie nieopodal Nowego Dworu Gdańskiego w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i niezabudowanych działek. Idealna opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 701 m² 934,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w województwie pomorskim w powiecie nowodworskim w gminie Sztutowo na Mierzei Wiślanej. Działka usługowo - mieszkaniowa w pierwszej linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Solnica

Solnica,pomorskie

1 100 000 zł350 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Solnica przy starej trasie nr 7 między Nowym Dworem Gdańskim a Elblągiem, w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Solnica

Solnica,pomorskie

249 000 zł416 m² 598,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do sprzedaży budynek mieszkalno -usługowy o łącznej powierzchni ok. 416m2 w miejscowości Solnica gmina Nowy Dwór Gdański. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Solnica

Solnica,pomorskie

490 000 zł1 050 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Hala znajduje się na działce położonej przy trasie krajowej nr 7 Gdańsk - Warszawa, wjazd bezpośrednio z trasy. Świetne położenie. Idealna inwestycja magazynowa lub produkcyjna. Możliwość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij